Lyžování Itálie Passo Tonale

Lyžování Itálie Passo Tonale (Tonale Pass). Nádherná známá oblast, která nabízí celoroční lyžování na ledovci Presena, je součástí rozsáhlé lyžařské oblasti Adamello Ski spadající pod Lombardii. Lyžování v Passo Tonale láká na příznivé sněhové podmínky po celý rok. Pojeďte s námi na levné lyžování v Passo Tonale i letos.

Lyžařské zájezdy Itálie Passo Tonale

Lyžařské zájezdy Itálie Passo Tonale. Passo Tonale je propojeno se střediskem Ponte di Legno, takže se vám nabízí přes 80 km upravovaných sjezdových tratí. Celkově nabízí oblast Adamello Ski přes 180 km sjezdových tratí, které jsou s Passo Tonale navzájem propojeny. Pro velkou oblibu našich klientů jsme zařadili do naši nabídky i Passo Tonale autobusem. Celá oblast Passo Tonale je propojena skibusy. Skipas Passo Tonale je k dispozici u kterékoliv nástupní lanovky.

Zimní dovolená Itálie Passo Tonale

Zimní dovolená Itálie Passo Tonale. Pokud zrovna nejste vášnivý lyžař a toužíte po odpočinku, navštivte místní pizzerie či bary a nasajte tak atmosféru Passo Tonale. Večery lákají do místních hospůdek, které Vám nabídnou i místní speciality. Levná Zimní dovolená v Passo Tonale stojí za vyzkoušení.

Ubytování Itálie Passo Tonale

Ubytování Itálie Passo Tonale. Přímo v Passo Tonale máme pro vás následující balíčky: Passo Tonale apartmány bez stravy, Passo Tonale hotely s polopenzí, Passo Tonale penziony se snídaní a levné ubytování Passo Tonale. Můžeme také nabídnout ubytování ve vedlejším středisku Ponte di Legno nebo v Temù.

Litujeme, ale vašemu výběru nevyhovuje žádný zájezd.
Můžete vyzkoušet jednu z variant:


Obrázek
CAPTCHA obrázek (obnovit)

Světdovolené.cz s.r.o. © 2014-2020