Lyžování Švýcarsko Graubünden

Lyžování Švýcarsko Graubünden. Graubünden je švýcarský kanton, hraničící se státy Itálie, Rakousko a Lichtenštejnsko. Je to nejvýše položená oblast švýcarských Alp. Pojeďte s námi do známých lyžařských oblastí v Graubünden, balíček levné lyžování Švýcarsko Graubünden vám to umožní.

Lyžařské zájezdy Švýcarsko Graubünden

Lyžařské zájezdy Švýcarsko Graubünden. V kantonu Graubünden je několik známých lyžařských středisek, jako Savognin, Engadin a St.Moritz, Flims Laax a další menší. Většina lyžařských oblastí je zmodernizována, jsou připraveny nové sedačkové lanovky, kabiny, sjezdovky perfetkně upravované. K dispozici je šedesátka sáňkařských drah, ledové plochy k bruslení, ledové stěny pro ty, co mají rádi adrenalin. Levné lyžařské zájezdy do Graubünden jsou cenově dostupné, proto neváhejte a vyražte sem na zimní dovolenou.

Zimní dovolená Švýcarsko Graubünden

Zimní dovolená Švýcarsko Graubünden. Graubünden není jen o lyžování ale také o relaxaci. Graubünden nabízí odpočinek, welnes, vířivky, relaxační masáže či procházky v nádherných oblastech Švýcarských Alp.

Ubytování Graubünden

Ubytování Graubünden. V celé oblasti Graubünden můžete vybírat z hotelů, penzionů tak i apartmánů bez stravy. V nabídce máme také levné ubytování Graubünden v apartmánech a také slevy na skupinové zájezdy.

Litujeme, ale vašemu výběru nevyhovuje žádný zájezd.
Můžete vyzkoušet jednu z variant:


Obrázek
CAPTCHA obrázek (obnovit)

Světdovolené.cz s.r.o. © 2014-2020