Adventní zájezdy 2014

Blíží se doba, kdy už pomalu padá sníh, blíží se Vánoce a tak i shon po dárcích pro Vaše nejbližší. Je to období radostí a starostí vracející se každý rok. Přitom se nabízí již tradiční možnost adventních zájezdů do blízkých měst. Všechny mají jedno společné - nabízí vidět tyto města v nejkrásnějším období v roce a nasát tak příjemnou vánoční atmosféru. Pojeďte s námi na adventní zájezdy 2014.

Adventní jednodenní zájezdy

Adventní jednodenní zájezdy jsou k dispozici poloviny listopadu do konce prosince. Pro klienty máme nástupní místa po celé České republice. Adventní jednodenní zájezdy jsou cenově výhodné, proto neváhejte a navštivte blízká města.

Adventní Vídeň nabízí to nejkrásnější z největší rakouské metropole. My vám letos přinášíme oblíbené zájezdy jako je Adventní Vídeň + PRŮVOD ČERTŮ V RETZU, Nákupy v Primarku + ADVENTNÍ TRHY NA ZÁMKU HOFAdventní Vídeň + SCHÖNBRUNNAdventní Vídeň a Budapešť s relaxací v termálních lázních, a Adventní Vídeň na víkend a výstavy umění 2014.

Adventní Bratislava láká každoročně na tradiční jídlo - cikánskou pečeni, husí a zelné lokše a medovník.

Adventní Drážďany nabízejí každoročně festival Vánočních štól. Drážďanské vánoční trhy jsou jedny nejstarších v Evropě. K dispozici máme také Adventní Drážďany + MORITZBURGNákupy v Elbeparku Drážďany + ADVENTNÍ TRHY NA HRADĚ KÖNIGSTEIN.

Adventní Pasov láká na tradiční vánoční trhy ve starobylém bavorském městě na Dunaji a Innu. K dispozici máme také Adventní Pasov a lázně Bad Füssing

Adventní Norimberk nabízí tradiční trhy, které jsou považovány za jedny z nejkrásnějších a nejznámějších v celém Německu. K dispozici máme také Adventní Norimberk + BAMBERK.

Adventní Salcbursko nabízí také o Vánočních svátcích každoročně průvod čertů, Advent v Salcburku a u jezera Wolfgangsee, a Schladming, největší krampuslauf světa.

Adventní Mnichov nabízí předvánoční bavorskou atmosféru i pod zámkem Neuschwanstein. Letos máme pro vás NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ TRHY FRAUENINSEL A WALDWIPFELWEG.

I v dalších blízkých městech na návštěvníky čekají vánoční trhy vybízející k nákupu netradičních dárečků, mnoho jesliček a betlémů, vánočních stromků, horké nápoje a všudypřítomná atmosféra, která vás jednoduše zahřeje, přitom se na různých místech setkáte s typickými místními tradicemi, které souvisejí s oslavami Vánoc.

My Vám dále nabízíme:

Adventní Regensburg, Adventní Budapešť, anebo Adventní Linec.

Adventní letecké zájezdy

Adventní letecké zájezdy jsou povětšinou vícedenní. Odlétá se z Prahy, Brna, Ostravy i Bratislavy. Tento rok jsme pro vás připravili zajímavou nabídku leteckých evropských adventních zájezdů.

Z Francie pro vás máme To nejlepší z Paříže + VERSAILLES + PŘEDVÁNOČNÍ NÁKUPY.

Z Anglie je pro vás k dispozici To nejlepší z Londýna + PŘEDVÁNOČNÍ NÁKUPY.

Z Itálie máme pro Vás To nejlepší z adventního Říma (letecky z Prahy) a To nejlepší z adventního Říma (letecky z Bratislavy). K dispozici je také To nejlepší z adventní Florencie + ŠIKMÁ VĚŽ V PISE (letecky z Prahy).

Z Bruselu máme v nabídce Adventní Brusel, Bruggy, Gent a Antverpy, které je možné letět z Bratislavy, Brna, Prahy, Katowic i Ostravy.

Světdovolené.cz s.r.o. © 2014-2019