Apartmány Lanterna Sunset

Termin 18.08.2018 - 25.08.2018
Délka 8 dní
Strava Bez stravy
Doprava Vlastní
Typ: Pobytové, U moře

Cena od: 4 356 Kč

Apartmány Lanterna (Typ A)

Termin 15.06.2018 - 24.06.2018
Délka 10 dní
Strava Bez stravy
Doprava Autobus
Typ: Pobytové, U moře

Cena od: 4 775 Kč

Apartmány Naturist Resort Solaris

Termin 17.08.2018 - 26.08.2018
Délka 10 dní
Strava Bez stravy
Doprava Autobus
Typ: Pobytové, U moře

Cena od: 6 790 Kč

Pavilony Naturist Resort Solaris

Termin 10.08.2018 - 19.08.2018
Délka 10 dní
Strava Polopenze s nápoji
Doprava Autobus
Typ: Pobytové, U moře

Cena od: 12 791 Kč
Předchozí
1
Další

Dovolená a zájezdy Lanterna Chorvatsko 2017 / 2018

Zájezdy a dovolená Lanterna Chorvatsko all inclusive. Nabídka zájezdy a dovolená Lanterna Chorvatsko vás zavede do západní Istrie severně od města Poreč. Poloostrov Lanterna vám nabídne turistickým ruchem pulsující stejnojmenné letovisko uprostřed nádherného lesoparku. Zájezdy s nabídkou dovolená u moře – Laterna Chorvatsko je určena všem. Užijí si milovníci relaxace i sportu, rodiny s dětmi, mladí turisté i důchodci - senioři 55+!

Last minute dovolená Lanterna Chorvatsko levně 

Levná dovolená v Chorvatsku na Istrii? Vyražte na malý poloostrov Lanterna s nabídkou nejlevnější zájezdy - levná dovolená last minute Lanterna, super last minute dovolená Lanterna Chorvatsko nebo first minute dovolená Lanterna. Last minute a first minute nabídky vám poskytnou zajímavé slevy, se kterýma bude vaše letní dovolená u moře v Chorvatsku levná

Dovolená Lanterna Chorvatsko 2017 / 2018

Zájezdy do Chorvatska lákají na nekonečnou řadu zajímavých míst. Vydejte se na malý poloostrůvek Lanterna nacházející se v západní části Istrie. Místní pláže jsou pokryté oblázky, kameny a doplněny betonovými platy. Milovníci sportu mají na výběr windsurfing, vodní lyžování, potápění, jachting, projížďky na koni, paragliding, tenis, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis a mnoho dalších. Dovolená u moře – Lanterna Chorvatsko, to je nepřeberné množství vyžití! 

Zájezdy do Chorvatska autem, autobusem, letecky 

Zájezdy do Chorvatska jsou u českých turistů velice oblíbené. Chorvatsko je krásná země, cenově dostupná s přijatelnou vzdáleností na cestování. Pokud si přejete, aby byla vaše letní dovolená u moře levná, vybírejte z nabídek - last minute dovolená Chorvatsko, super last minute Chorvatsko, levná dovolená Chorvatsko autem nebo levná dovolená Chorvatsko autobusem. Pro milovníky pohodlí je ideální nabídka - dovolená Chorvatsko letecky z Prahy, z Brna nebo z Ostravy. Ubytování v Chorvatsku je na velmi dobré úrovni, kterou vám poskytnou hotely, apartmány nebo bungalovy. Pokud vás láká skutečně levná dovolená, využijte kempy a jejich karavany, chatky nebo stany. Pestrá je rovněž nabídka stravování - snídaně, polopenze, plná penze a all inclusive.

Odebírat aktuální nabídku zájezdů