LAST MINUTE Sleva 7%
13 890 Kč
4.4

18.06.2022 - 29.06.2022

Bez stravy

Praha,Brno,Ostrava

Pobytové, U moře

Dovolená a zájezdy Achtopol Bulharsko letecky 2021 / 2022

Zájezdy a dovolená letecky Achtopol Bulharsko all inclusive. Nabídka dovolená letecky Achtopol Bulharsko 2021 / 2022 vás zavede do nevelkého městečka na pobřeží Černého moře, ležícího nedaleko Burgasu. Achtopol je ideální volbou pro dovolenou u moře. Zdejší pláže jsou čisté s pozvolným spádem do moře, což je výborné zejména pro rodiny s malými dětmi a důchodce - seniory 55+. Nabídka letecká dovolená Achtopol Bulharsko vám poskytně spoustu báječných zážitků!

Levná dovolená letecky last minute Achtopol Bulharsko

Láká vás levná letecká dovolená v bulharském letovisku Achtopol? Využijte nabídku nejlevnější letecké zájezdy - dovolená last minute Achtopol Bulharsko nebo super dovolená last minute Achtopol Bulharsko. Čekají vás zajímavé slevy, které se mohou vyšplhat i na několik desítek procent z původní ceny zájezdu. Vycestujte s nabídkou - last minute Achtopol Bulharsko letecky v řádu několika dnů!

Letecká dovolená Achtopol Bulharsko 2021 / 2022

Letecké zájezdy Achtopol Bulharsko. Nabídka letecká dovolená Achtopol Bulharsko je určena všem příznivcům historie, kultury a architektury. Pro milovníky zábavy a bujarého nočního života je v Achtopolu rovněž vyžití. Zdejší noční bary a dikotéky nekončí před svítáním! Určitě nezapomeňte ochutnat místní kulinářské speciality a výborné víno. Letecká dovolená v bulharském Achtopolu, to je nepřeberná řada zážitků!

Zájezdy do Bulharska 2021 / 2022 letecky

Letecké zájezdy do Bulharska! K nejžádanějším nabídkám z balíčku letecké zájezdy do Bulharska patří: dovolená v Bulharsku nebo last minute Bulharsko. Nejpohodlnější cestování vám poskytne nabídka dovolená Bulharsko letecky s odlety z Prahy, Brna, Ostravy. Ubytování v Bulharsku poskytují hotely, apartmány a bungalovy na velmi solidní úrovni. Strava je podávána dle vašeho výběru v rozsahu snídaně - all inclusive.

Světdovolené.cz s.r.o. © 2014-2022