FIRST MINUTE

Hotel Fis

Termin 24.01.2018 - 28.01.2018
Délka 5 dní
Strava Snídaně
Doprava Vlastní
Typ: Sportovní, Lyžařské

Cena od: 4 545 Kč
LAST MINUTE Sleva 5%
Volba klientů

Fis

Termin 28.03.2018 - 01.04.2018
Délka 5 dní
Strava Snídaně
Doprava Vlastní
Typ: Sportovní, Lyžařské

Cena od: 4 790 Kč

Hotel Sorea Trigan

Termin 26.01.2018 - 30.01.2018
Délka 5 dní
Strava Polopenze
Doprava Vlastní
Typ: Sportovní, Lyžařské

Cena od: 6 470 Kč
Předchozí
1
Další

Lyžování Štrbské pleso Slovensko 2017/2018

Lyžování Štrbské pleso. S naši nabídkou levné lyžování Štrbské pleso a lyžování Štrbské pleso se skipasem se během pár hodin jízdy ocitnete ve Vysokých Tatrách na Slovensku.

Lyžařské zájezdy Štrbské pleso

Lyžařské zájezdy Štrbské pleso. Lyžařské zájezdy na Štrbské máme i letos v naši nabídce. Je to nejvýše položené lyžařské středisko na Slovensku. K dispozici jsou 2 sedačkové lanovky a 3 vleky. Nacházejí se zde pouze červené a černé sjezdovky. Pro běžkaře jsou v nejbližším okolí 3 udržované běžecké trasy různých úrovní i délek. Skipas Štrbské pleso si můžete zakoupit online na webu anebo pak přímo na místě u dolních stanic lanovek.

Zimní dovolená Štrbské pleso

Zimní dovolená Štrbské pleso láká také na odpočinek. Celá oblast nabízí ubytování v hotelech, které vám umožní za poplatek vstupy do wellnes, saun, vířivek a také vám zprostředkují masáže různých druhů. Zimní dovolená ve Štrbském plese je i pro tyco nelyžují nebo se to teprv učí. Ve Štrbském plese je připravena i lyžařská škola, takže se rychle naučíte jezdit. Nebojte, trpěliví instruktoři se vám budou věnovat naplno.

Ubytování Štrbské pleso

Ubytování na Štrbském plese nabízíme v několika variantách: ubytování Štrbské pleso Slovensko, ubytování v soukromí Štrbské pleso, Vysoké Tatry ubytování Štrbské pleso, hotely Štrbské pleso s polopenzí, penzióny Štrbské pleso se snídaní a levné apartmány Štrbké pleso. Určitě je z čeho vybírat.

Odebírat aktuální nabídku zájezdů