• Polopenze
  • 30.09.2023 - 07.10.2023
  • Vlastní
  • Pobytové, U moře
  • Cena

    6 390 Kč

  • Hodnocení

Dovolená a zájezdy Sutomore Černá Hora 2022 / 2023

Zájezdy a dovolená Sutomore Černá Hora all inclusive. Nabídka dovolená Černá Hora Sutomore vás zavede do malého přímořského městečka Barské riviéry, které je skryto v Sutomorském zálivu, v úpatí horského masívu Rumije. Sutumore má asi tři tisíce obyvatel, jejichž počet narůstá v hlavní sezóně až k deseti tisícům. Dovolená v Sutumore, to je nejen nádherné lenošenní na pláži, ale také vodní sporty, turistika nebo výlety za historickými památkami.

Last minute dovolená Sutomore levně

Láká vás levná dovolená v Sutomore v Černé Hoře? Vybírejte z nabídek nejlevnější zájezdydovolená last minute Sutomore, super last minute Sutomore nebo first minute Sutomore. Všechny tyto nabídky vám poskytnou slevy, se kterými bude i all inclusive dovolená levná! Slevy nezřídka dosahují i několika desítek procent! Přejeme vám, aby byla vaše levná dovolená v Sutomore plná báječných zážitků!

Zájezdy do Sutomore 2022 / 2023

Zájezdy Černá Hora  Sutomore Vám nabízejí skvělý zážitek, nádherné prostředí Barské riviéry a jednu z nejkrásnějších pláží, které Černá Hora poskytuje.I když je Sutumore klidná destinace, v letní sezóně je tu docela živo. Zažijete zde diskotéky na plážích, na promenádě jsou hospůdky a kavárny, které Vás zlákají romantickou atmosférou. Vaše dovolená Černá Hora Sutumore bude jistě nezapomenutelným zážitkem!   

Sutomore apartmány

Sutomore apartmány, hotely a hotelové komplexy nabízejí širokou paletu ubytovacích a stravovacích služeb. V nabídce dovolená Černá Hora Sutomore si vybere každý, od náročnějších turistů vyžadujících luxus, až po ty méně náročné, pro které jsou apartmány Sutomore zcela ideální!

Zájezdy do Černé Hory 2022 / 2023 letecky, autobusem, autem

Zájezdy do Černé Hory jsou stále populárnější. Černá Hora je země s nádhernou přírodou. Černohorské pobřeží Jaderského moře nabízí skvělé podmínky pro relaxační letní dovolenou u moře. K velice oblíbeným turistickým destinacím v Černé Hoře patří Barská riviéra, Budvanská riviéra, Tivatská riviéra, Ulcinjská riviéra, Budva, Bečiči, Bar nebo Sveti Stefan. Do Černé Hory se dostanete autem, autobusem nebo letecky s odletem z Prahy, z Brna, z Ostravy nebo z Pardubic. Ubytování v Černé Hoře nabízejí hotely, bungalovy a apartmány. Strava je podávána v rozsahu snídaně, polopenze, plná penze, all inclusive. Vydejte se s nabídkou dovolená Černá Hora nebo last minute Černá Hora a prožijte nezapomenutelnou dovolenou!