39 100 Kč

01.12.2022 - 09.12.2022

Snídaně

Praha,Vídeň,Mnichov

Pobytové, U moře

48 000 Kč
3.3

01.07.2022 - 09.07.2022

Bez stravy

Praha,Vídeň,Mnichov

Pobytové, U moře

Dovolená a zájezdy Boca Chica Dominikánská republika 2021 / 2022

Zájezdy a dovolená Boca Chica Dominikánská republika all inclusive. Nabídka dovolená Boca Chica Dominikánská republika vás zavede nedaleko hlavního města Santo Dominga. Boca Chica nabízí multikulturní atmosféru i dlouhé písčité pláže s mírným vstupem do moře, což je příjemné pro seniory i rodiny s malými dětmi. Letní i zimní dovolená u moře v Boca Chica je ideálním místem, kde se můžete odtrhnout od svých každodenních starostí!

Dovolená v Boca Chica

Dovolená v Boca Chica vás jistě zaujme. Z Boca Chica se můžete vydat na výlet hned do několika míst. Můžete navštívit hlavní město Santo Domingo nebo vyrazit na pobřeží, které je jako stvořené k potápění. A pokud nebudete chtít vytáhnout paty z letoviska, vaši hoteliéři se společně s krásným prostředím postarají o vaši pohodu a bezstarostnost.

Last minute dovolená Boca Chica Dominikánská republika levně

Last minute dovolená Boca Chica. Toužíte-li, aby vaše luxusní a exotická dovolená u moře byla levná, využijte nabídek nejlevnější zájezdy na poslední chvíli - last minute dovolená Boca Chica nebo super last minute dovolená Boca Chica. Čekají vás last minute slevy, které nezřídka přesahují i několika desítek procent z původní ceny zájezdu. Obdobné slevy vám nabídne first minute dovolená Boca Chica, která vás naopak odmění za včasný výběr!

Zájezdy do Dominikánské Republiky

Zájezdy do Dominikánské republiky nabízí mnoho destinací, kam můžete vyrazit. K nejzajímavějším z nabídky zájezdy Dominikánská republika patří dovolená v Dominikánské republice a poznávací zájezdy Dominikánská republika. Nabídkou dovolená last minute Dominikánská republika vám nabízí slevy, se kterými může být i exotická dovolená levná. Slevy mnohdy činí i několik desítek procent z původní ceny zájezdu. Na zájezdy do Dominikánské republiky se dopravíte letecky s odlety z Prahy nebo Vídně. Ubytování zajišťují hotely a apartmány na velmi dobré úrovni. Strava je podávána v rozsahu snídaně, polopenze, plná penze nebo all inclusive.

Světdovolené.cz s.r.o. © 2014-2022