Sleva 8%
27 300 Kč

09.12.2022 - 19.12.2022

Bez stravy

Praha

Pobytové, U moře

Sleva 8%
27 500 Kč

20.01.2023 - 27.01.2023

Bez stravy

Praha

Pobytové, U moře

Sleva 8%
28 700 Kč

10.04.2023 - 17.04.2023

Snídaně

Praha

Pobytové, U moře

Dovolená a zájezdy El Hierro Kanárské ostrovy 2021 / 2022

Zájezdy a dovolená El Hierro Kanárské ostrovy all inclusive. Nabídka dovolená El Hierro vás zavede na nejmenší a zároveň nejzápadnější z Kanárských ostrovů. Hlavním městem ostrova je Valverde. El Hierro je odobně jako ostatní Kanárské ostrovy sopečného původu. Příroda je zde nádherná a unikátní. Pobřeží ostrova lemují strmé skály. Díky své vyjímečnosti byl ostrov v roce 2000 prohlášen biorezervací UNESCO. K pozoruhodným přírodním úkazům patří útes El Golfo, který se nachází na severozápadě ostrova. Dovolená na ostrově El Hierro, to je exotická dovolená u moře na Kanárských ostrovech

Last minute dovolená El Hierro  levně

Vyberte si z nabídky nejlevnější zájezdy na Kanárské ostrovy - last minute dovolená El Hierro levně nebo super last minute dovolená El Hierro . Tyto zájezdy s odlety na poslední chvíli vám nabízí lákavé slevy, se kterými bude vaše all inclusive dovolená u moře na ostrově El Hierro levná! Podobně je tomu i u nabídek first minute El Hierro. Užije si tady každý -  mladé páry, rodiny s malými dětmi i důchodci - senioři 55+.

Zájezdy El Hierro  Kanárské ostrovy

Zájezdy El Hierro  Kanárské ostrovy. Ostrov El Hierro láká především turisty, kteří mají rádi odpočinek a netouží po přelidněných rušných letoviscích. Relaxaci vám umožní nádherné písčité pláže i procházky přírodou. Na své si příjdou také příznivci turistiky. Neváhejte a vyražte na kovec Starého světa! Dovolená na ostrově El Hierro vás rozhodně nadchne!

Zájezdy do Španělska letecky, autobusem, autem

Vydejte se na jihozápad Evropy s nabídkou zájezdy do Španělska. Ve Španělsku vás čeká nepřeberné množství nádherných míst, která stojí za zhlédnutí! Hlavní město Španělska nabízí - letecký Eurovíkend v Madridu s prohlídkou obrazárny Museo del Prado. Eurovíkend v Barceloně vás zavede do překrásného Katalánska. Jižní Španělsko, to je Andalusie a její nádherná města - Sevilla, Kordoba či Granada. Vyberte si z široké nabídky levné zájezdy do Španělska autem nebo autobusem. Náročnější klienti jistě zvolí nabídku dovolená Španělsko letecky s odletem z Prahy, z Brna nebo z Ostravy. S nabídkou last minute dovolená Španělsko nebo first minute dovolená Španělsko vám umožní čerpat slevy, se kterými vás vyjde dovolená levně!

Světdovolené.cz s.r.o. © 2014-2022