LAST MINUTE Sleva 4%
Termin

21.01.2019 - 01.02.2019

Délka

12 dní

Strava

Polopenze

Doprava

Letecky ( Praha )

Typ

Pobytové, U moře


Cena od: 33 890 Kč

LAST MINUTE Sleva 2%
Hodnocení

8.4

Termin

23.11.2018 - 03.12.2018

Délka

11 dní

Strava

Plná penze

Doprava

Letecky ( Praha )

Typ

Pobytové, U moře


Cena od: 56 790 Kč

Dovolená a zájezdy La Gomera Kanárské ostrovy 2017 / 2018

Dovolená La Gomera Kanárské ostrovy all inclusive. Nabídka dovolená La Gomera vás zavede na druhý nejmenší z Kanárských ostrovů. Hlavním městem ostrova je San Sebastian de La Gomera. La Gomera je odobně jako ostatní Kanárské ostrovy vytvořen sopečnou činností. Tento malebný ostrůvek vás uchvátí unikátní přírodou. Dominantním porostem jsou zde palmy, které slouží k průmyslovému využití pro výrobu oleje a palmového medu. Dovolená u moře na ostrově La Gomera je stvořena pro odpočinek i sportovní vyžití, ideální pro rodiny s malými dětmi, mladé turisty i pro důchodce – seniory 55+!

Last minute dovolená La Gomera levně

Toužíte vyrazit na Kanárské ostrovy levně? Vybírejte z nabídky nejlevnější zájezdy - last minute dovolená La Gomera levně nebo super last minute dovolená La Gomera. Zájezdy s odlety na poslední chvíli lákají cestovatele především na nemalé slevy, se kterými je i all inclusive dovolená u moře na ostrově La Gomera levná! Zajímavé slevy vám poskytnou také nabídky first minute La Gomera Kanárské ostrovy. Na ostrov La Gomera se cestuje letecky s odlety převážně z Prahy.

Zájezdy La Gomera Kanárské ostrovy

Nabídka zájezdy La Gomera Kanárské ostrovy láká milovníky relaxace, kteří neholdují přeplněným turistickým letoviskům. K odpočinku zvou nádherné pláže pokryté oblázky i azurově modré moře. Sportovní příznivci zde naleznou vyžití v turistice všeho druhu a zejména v mořských vodách. Ostorov La Gomera je ideální pro potápění a pro surfování na vysokých vlnách. Pro své celoročně příznivé počasí láká La Gomera na letní i zimní dovolenou u moře!

Zájezdy do Španělska letecky, autobusem, autem

Vyražte za sluncem se zájezdy do Španělska. Španělsko představuje nekonečný počet nádherných míst, která stojí za zhlédnutí! Hlavní město Španělska nabízí - letecký Eurovíkend v Madridu s prohlídkou obrazárny Museo del Prado. Eurovíkend v Barceloně vás zavede do skvostného Katalánska. Jižní Španělsko, to je slunná Andalusie a její nádherná města - Sevilla, Kordoba či Granada. Vyberte si z pestré nabídky levné zájezdy do Španělska autem nebo autobusem. Pro náročnější tyristy je připravena nabídka dovolená Španělsko letecky s odletem z Prahy, z Brna nebo z Ostravy. S nabídkou last minute dovolená Španělsko nebo first minute dovolená Španělsko vám umožní čerpat slevy, se kterými vás vyjde dovolená levně!

Světdovolené.cz s.r.o. © 2014-2018