Sleva 2%

Caribbean Princess

Termin 26.02.2018 - 08.03.2018
Délka 11 dní
Strava Plná penze
Doprava Vlastní
Typ: Plavby

Cena od: 33 080 Kč

Kouzelná Kostarika

Termin 10.11.2018 - 18.11.2018
Délka 9 dní
Strava Snídaně
Doprava Letecky ( Praha )
Typ: Poznávací

Cena od: 61 990 Kč

Americký Most - Panama, Kostarika, Nikaragua

Termin 04.03.2018 - 24.03.2018
Délka 21 dní
Strava Bez stravy
Doprava Letecky ( Praha )
Typ: Pobytové

Cena od: 64 990 Kč
FIRST MINUTE Sleva 10%

Secrets Papagayo Costa Rica

Termin 02.03.2018 - 10.03.2018
Délka 9 dní
Strava All Inclusive
Doprava Letecky ( Vídeň )
Typ: Pobytové

Cena od: 75 465 Kč
Sleva 4%

Doubletree By Hilton Central Pacific

Termin 11.01.2018 - 25.01.2018
Délka 15 dní
Strava All Inclusive
Doprava Letecky ( Praha )
Typ: Pobytové

Cena od: 76 946 Kč
Sleva 7%

The Westin Golf Resort & Spa, Playa Conchal

Termin 25.02.2018 - 05.03.2018
Délka 9 dní
Strava All Inclusive
Doprava Letecky ( Praha )
Typ: Pobytové

Cena od: 77 284 Kč
Předchozí
1
Další

Dovolená a zájezdy Kostarika 2017 / 2018

Zájezdy a dovolená Kostarika all inclusive. Nabídka dovolená Kostarika vás zavede do země Střední Ameriky, jejíž břehy omývá z východu Karibské moře a ze západu Tichý oceán. Jedinými pevninskými sousedy Kostariky jsou Nikaragua a Panama. Pro Evropany objevil Kostariku Kryštof Kolumbus, jež ji nazval „Bohatým pobřežím“, španělsky „Costa Rica“. Dovolená v Kostarice vám přinese spoustu báječných zážitků!

Levná dovolená v Kostarice

Levná dovolená v Kostarice? Vybírejte z nabídky nejlevnější zájezdy - last minute dovolená Kostarika, super last minute dovolená Kostarika nebo first minute dovolená Kostarika. Last minute a first minute zájezdy pro vás mají přichystány zajímavé slevy, ušetříte a vaše exotická dovolená u moře bude levná!

Zájezdy Kostarika

Zájezdy Kostarika. Vydejte se zájezdy do Kostariky, která bývá často nazývána posledním rájem na zemi či jako Švýcarsko Střední Ameriky. Kostarika, to je překrásná příroda, jsou zde velehory, nedotčené pralesy s původní vegetací, vodopády, sopky či jezera a především krásné písčité pláže lemované kokosovými palmami. Mezi nejoblíbenější z nabídky zájezdy do Kostariky patří: dovolená Kostarika, last minute dovolená Kostarika, poznávací dovolená Kostarika a poznávací zájezdy Kostarika. Určitě navštivte hlavní město San José nebo oblasti Tamarindo či Cartago, kde zhlédnete vulkány Arenal Poás či lázně Tabacon. Manuel Antonio vám nabídne prohlídku národního parku a nádhernou pláž Biesanz Beach. Do Kostariky se cestuje letecky, odletovými místy jsou Praha, Vídeň a Budapešť. Nezapomeňte si letenky do Kostariky rezervovat včas! Přejeme vám, ať je vaše dovolená u moře v Kostarice úžasná!

Kostarika počasí

Kostarika počasí. Počasí v Kostarice je typické pro tropický klimatický pás. Střídají se zde dvě roční období, a to období sucha a období dešťů. Období sucha trvá na Kostarice v měsících listopad až březen, období dešťův měsících duben až říjen.Kostarika patří mezi země s vysokým úhrnem srážek zejména na východním pobřeží. Na pobřeží Pacifiku je sucho, stejně tak i na náhorních plošinách poblíž pobřeží. Během období sucha jsou zde maximálně tři deštivé dny za měsíc. Teploty jsou stabilní během celého roku, jsou závislé především na nadmořské výšce. V horách jsou průměrné teploty okolo 15°C, v nižších polohách  26°C, u pobřeží jsou teploty vyšší. Dovolená na Kostarice, to je záruka nádherného počasí!

Kostarika mapa - informace

Hlavní město: San José

Měna: kostarický colón (CRC)

Rozloha: 51 100 km²

Oficiální jazyk : španělština, angličtina

Informace pro turisty: Do Kostariky je vyžadován cestovní pas s platností nejméně 6 měsíců. Vízum na pobyt kratší než 90 dní není potřeba.

Nebezpečné nemoci : Vyskytuje se zde horečka Dengue přenášená komáry, při pobytu v pralesních oblastech se doporučuje očkování proti žloutence A i B a proti žluté zimnici.

Důležitá tel. čísla: Záchranná služba 911 Hasiči 118 Dopravní policie 2222-9330, 2222-9245

Dovolená Kostarika - zajímavosti

Guanacate je jednou u kostarických provincií, kterých je dohromady sedm, a leží v severozápadní části území. Právě zde roste největší množství guanacastských stromů, jež se staly symbolem Kostariky. Turisté sem míří zejména kvůli úžasné přírodě. V posledních letech zde vznikají četné ornitologické pozorovatelny, žije zde velké množství druhů ptáků a dají se zde výborně pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Dalšími atrakcemi jsou například jízda na koni či windsurfing na horském jezeře. Puntarenas je největší Kostarickou kolonií a k jejímu území náleží téměř celé pobřeží Tichého oceánu. Nachází se na jihozápadě Kostariky a do jejího obvodu patří i proslulý Kokosový ostrov. Ten se nachází ve vzdálenosti 550kilometrů od pobřeží Pacifického oceánu. Ostrov byl zapsán do seznamu UNESCO. Puntarenas znamená v překladu „písečný vrchol“, a jak již vyplývá ze samotného názvu, pláže jsou zde pokryty pískem. Moře je zde krásně čisté, v posledních letech se zde rozvíjí zejména vodní sporty.

Odebírat aktuální nabídku zájezdů