Dovolená a zájezdy Faliraki Rhodos Řecko 2021 / 2022

Zájezdy a dovolená Faliraki Rhodos Řecko all inclusive. Nabídka dovolená Faliraki Řecko vás zavede do nejrušnějšího letoviska na ostrově RhodosFaliraki leží necelých dvacet kilometrů jihovýchodně od hlavního města Rhodos. Faliraki je vyhledávanou destinací nejen pro své nádherné rozsáhlé oblázkové a písečné pláže s azurově průzračným mořem. Dovolená Faliraki nabízí přímo ideální možnosti pro provozování vodních sportů i možnost aqapark. Letní dovolená u moře na Faliraki, to je také nepřeberné množství restaurací, kaváren,diskoték a barů.

Last minute dovolená Faliraki Řecko levně

Last minute dovolená Faliraki Řecko levně. Nabídka nejlevnější zájezdylast minute dovolená Faliraki Řecko nebo super last minute Faliraki Rhodos jsou určeny milovníkům cestování na poslední chvíli. Využijte nemalé slevy, se kterými bude vaše dovolená u moře levná! Obdobné slevy nabízí také first minute dovolená Faliraki Řecko. Neváhejte, čeká vás levná dovolená u moře na řeckém ostrově Faliraki!

Dovolená Rhodos - Faliraki 

Zájezdy na ostrov Faliraki. Letní dovolená u moře na ostrově Rhodos v letovisku Faliraki nadchne především obdivovatele azurového moře a nádherných pláží. Na své si zde příjdou všichni. Milovníci relaxace na písečných plážích i sportovní nadšenci při vodních hrátkách. K oblíbeným patří rovněž nabídka Řecko Rhodos Faliraki Lagonas.

Zájezdy do Řecka letecky

Vydejte se s nabídkou zájezdy do Řecka! K nejoblíbenějším patří: dovolená v Řecku, last minute dovolená Řecko a poznávací zájezdy Řecko. Do Řecka můžete cestovat levně autem nebo autobusem. S větším pohodlím a úsporou času - letecky s odlety z Prahy, Brna, Ostravy. Ubytování v Řecku poskytují hotely, apartmány a bungalovy se širokou nabídkou služeb. Strava je podávána dle vašeho výběru v rozsahu snídaně, polopenze, plná penze a all inclusive. Dovolená u moře v Řecku je vhodná pro rodiny s malými dětmi, zamilované páry i pro seniory 55+.

Ostrov Rhodos

Ostrov Rhodos najdete v Egejském moři na dohled pobřeží Malé Asie. Je největší z dodekanéských ostrovů. Největším městem ostrova Rhodos je stejnojmenné město Rhodos s 60.000 obyvateli. Počátky osídlení ostrova Rhodos sahají do pradávna. V době kamenné osidlili ostrov Kárové, národ z Malé Asie. Po nich přišli na ostrov Rhodos Feničané, kteří byli zdatnými obchodníky. Po nich přšli Minojci z Kréty. Ale až Achájové ve14.století př. Kristem založili skutečně silný stát. I tento národ byl o sto let později vytlačeni bojovnými Dóry. Dórové si ostrov Rhodos podmanili a založili slavná a mocná města Ialysos, Lindos a Kamiros. V 10.- 6.stol.př. Kr. si tyto města podrobila celé pobřeží Malé Asie, Sicílie, Španělska a Francie. Ostaně se o tom můžete dočíst v antických bájích.

Světdovolené.cz s.r.o. © 2014-2021