Last minute dovolená Řím Itálie 2021 / 2022

Last minute Řím Itálie all inclusive. Nabídka last minute Řím vás zavede do hlavního města Itálie. Toto "Věčné město" vám nabídne velkoměstský ruchem i ospalá zákoutí. Historie na vás v Římě dýchá na každém kroku. Zajímavostí a lákadel je v Římě nepřeberné množství. Last minute poznávací dovolená Řím vám připraví nezapomenutelné zážitky. Na své si příjdou rodiny s dětmi, mladí turisté i důchodci - senioři 55+!

Last minute Řím Itálie levně

Rádi byste se levně podívali do hlavního města Itálie? Vybírejte z nabídky nejlevnější zájezdy - last minute Řím Itálie nebo super last minute Řím Itálie. Last minute zájezdy na poslední chvíli pro vás mají připraveny nemalé slevy, které nezřídka dosahují i několika desítek procent z původní ceny. Neváhejte, last minute Řím, to je neopakovatelná dovolená plná zážitků!

Last minute dovolená Řím letecky, autobusem, autem

Last minute zájezdy do Říma vás zavedou do míst, které nabízí starobylou atmosféru, kulturní a historické památky, luxusní značkové obchody, skvělé víno i výbornou italskou kuchyni. Čekají vás tady památky Etrusků, starověké Římské říše, středověké architektonické památky. Zdejší muzea a galérie nabízí ke zhlédnutí bohaté expozice vývoje kultur od Antiky až po Baroko. Mezi nejzajímavější zájezdy patří - nejlevnější dovolená Řím autobusem nebo autem - vlastní doprava. Pro milovníky pohodlného a rychlého cestování je připravena nabídka dovolená Řím Itálie letecky odlétáme převážně z Prahy, z Vídně nebo z Drážďan, popř. z Brna či z Ostravy.

Poznávací dovolená Řím - Vatikán

Poznávací dovolená Řím, to jsou historické památky, o kterých jste se určitě učili v dějepisu. K nejznámějším patří římské Koloseum nebo centrum katolické církve Vatikán. K největším Vatikánským skvostům patří bazilika sv. Petra a Svatopetrské náměstí s Apoštolským palácem a Sixtinskou kaplí, Vatikánské zahrady, papežské baziliky sv. Jana v Lateránu, sv. Pavla, bazilika svatého Vavřince nebo bazilika Panny Marie Sněžné.

Světdovolené.cz s.r.o. © 2014-2022